Иконка Microsoft Word

Вставляння і редагування формул з допомогою MS Equation

Урок №11 з теми “Microsoft Word”. В цьому, коротенькому, уроці навчимось додавати до текстових документів формули різної складності: простенькі – за допомогою операцій форматування символів і таблиці символів; складні (що займають кілька рядків) – за допомогою редактора формул MS Equation.

\

\

Робота з формулами в Microsoft Word

Вставляння формул за допомогою Символів та команд форматування

Створювати не складні формули з використанням грецького алфавіту, індексів, степенів, стрілок (тобто формул записаних в один рядок) можна знайомими вам методами:

  • зокрема, для додавання степенів чи індексів можна використати властивість форматування символів – надрядковий та підрядковий знак   Кнопки "Надряжковий знак" та "Підрядковий знак" (меню Формат ⇒ Шрифт)
  • або використовуючи таблицю символів – Меню Вставка ⇒ Символ.

Формули за допомогою редактора формул MS Equation

Для створення більш складних формул (багаторядкових, із звичайними дробами, інтегралами тощо) в Microsoft Word вбудований редактор формул MS Equation.

Запуск MS Equation

Запустити редактор формул можна виконавши послідовність кроків: меню Вставка⇒ Об’єкт Microsoft Equation 3.0.

Після виконання цієї команди перейдемо в режим введення та редагування формул. Основними елементами вікна в цьому режимі є область для введення формули (прямокутник із заштрихованою межею) та панель інструментів «Формула»

Вікно редактора формул

Область редагування формули На панелі «Формула» міститься кілька кнопок, кожна з яких відкриває групу елементів формули. Вибравши необхідний елемент, його потрібно заповнити числами, вводячи їх з клавіатури у відповідні області.

Форматування формул

Формули можна форматувати, скориставшись командами головного меню редактора формул (меню Формати, Стиль, Розмір тощо)

Редагування формул

Щоб відредагувати формулу, потрібно двічі по ній клацнути лівою кнопкою миші.

Щоб вийти з режиму редагування формул, потрібно клацнути мишею на робочій області за межею формули.

30584 Просмотров