Про сайт

На цій сторінці я трохи розповім про себе і цей сайт.

Так вийшло, що сайт існує з 2011 р., а руки до цієї сторінки у мене дійшли тільки в 2015 …


Трохи хронології:

2007-2011 рр. – я працювала в сільській школі. Викладала математику (5-11 кл.), інформатику (3-11 кл.) та основи економіки (10 кл.)

2011-2012 рр. – перешла працювати в школу в м. Суми. Викладала інформатику в 7-х та 8-х класах.


Тобто в школі я пропрацювала 5 років.

За цей час у меня зібралось доволі таки немало матеріалів.

Багато матеріалів моїх власних (особливо, практичні роботи з інформатики). Деякі матеріали написані з використанням різноманітних джерел, які я на даний момент уже не зможу згадати.

Що стосується програм викладання:

Математику і основи економіки я викладала за державними програмами.

А от інформатику – за авторськими. Так як за державною програмою на той момент інформатика викладалась в 9-11 кл., а мені доводилось працювати з дітьми з 3 по 11 кл.

В сільській школі я працювала за своєю власною програмою, а міська школа була спеціалізована з додатковими годинами на вивчення інформатики – у них була своя програма викладання.

Так як підручників з інформатики для 7-8 класів по програмі школи, в якій я працювала, не було, то цей сайт в 2011-2012 рр.  я використовувала як, такий собі, інтерактивний підручник з інформатики для своїх учнів.

А тепер (в 2015 р.) я дістала всі свої матеріали зі “шкільного минулого”, які в мене до цього часу зберігались в роздрукованому вигляді, і вирішила позбутись від них. Нічого їм пилитись на полках і займати місце. В школу я уже точно не повернусь.

Але просто так викинути мою працю за скільки років жалко. Тому я вирішила спершу опубліківати всі роботи на сайті. Можливо комусь вони принесуть користь. 🙂


Я в соцмережах:

Можете “добавлятися” в друзі 🙂

Блог для тих, хто викладає чи вивчає математику та основи інформатики