Завантажити книги, конспекти уроків, презентації, електронні розробки тощо

Література для вивчення інформатики в 3 класі

Для вчителів, які викладають інформатику в 3 класі, можуть стати в нагоді електронні книги різних авторів, список яких наведено в цій статті

.

Електронний конструктор уроку. Інформатика. 3 клас. Версія 3.0

Електронний конструктор уроку. Інформатика. 3 клас. Версія 3.0

Методичний комп’ютерний посібник:

  • 36 конспектів усіх уроків до курсу «Інформатика. 3 клас» у форматі doc (Microsoft Word)
  • 36 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі ppt (Microsoft PowerPoint)
  • 115 прийомів роботи на уроці, які урізноманітнюють зміст вашого уроку
  • 973 ілюстрації до курсу.

ЗавантажитиУсі уроки інформатики. 3 клас / Табарчук І. В., Плужник Н. І.

Усі уроки інформатики. 3 клас / Табарчук І. В., Плужник Н. І.
— Х. : Вид. група «Основа», 2016. — 256 с. (Серія «Усі уроки»).

Пропоновані конспекти уроків розроблено до програми «Інформатика. 2-4 класів. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів» для учнів 3 класів, що рекомендована до використання в навчально-виховному процесі в початковій школі. Конспекти уроків з інформатики в 3 класі розроблені відповідно до вікових особливостей учнів. Розробки уроків містять завдання для розвитку логічного мислення, практичні роботи, хвилинки релаксації, домашні завдання тощо.

Завантажити

Білецька О. Л. Інформатика. 3 клас

Білецька О. Л. Інформатика. 3 клас
(за підручником Г. В. Ломаковської, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінда, Ф. М. Рівкінд). — Х. : Вид. група «Основа», 2015. — 78, [2] c. — (Серія «Мій конспект»).

Видання «Мій конспект» — це нова серія посібників, які ставлять на меті надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку. Посібник розрахований на вчителів загальноосвітніх закладів, які працюють з 2 класу за новою навчальною програмою «Сходинки до інформатики» для учнів 2–4 класів.

Завантажити
Банник М. О. Інформатика. 3 клас

Банник М. О. Інформатика. 3 клас
(за підручником Коршунової О. В.). — Х. : Вид. група «Основа», 2014. — 77, [3] c. — (Серія «Мій конспект»).

Видання «Мій конспект» — це серія посібників, що ставлять на меті надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Пропонований посібник висвітлює питання підготовки до уроків нового предмета у 3 класі — «Сходинки до інформатики». Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.

Посібник розрахований на вчителів загальноосвітніх закладів, які працюють у 3 класі за новою навчальною програмою «Сходинки до інформатики» для учнів 2–4 класів за підручником Коршунової О. В.

Завантажити

 

4151 Просмотров