Завантажити книги, конспекти уроків, презентації, електронні розробки тощо

Література для вивчення і викладання інформатики в 4 та 5 класі

На цій сторінці наведено список літератри з інформатики для вчителів і учнів 4-5 класів, яку можна завантажити: конспекти уроків, презентації, ілюстрації, розробки з предмету тощо.

.

.


Електронні посібники з інформатики для 4 класу


М. О. Банник. Інформатика. 4 клас

Н. А. Банник. Информатика. 4 класс

— Х. : Вид. група «Основа», 2016. — 78, [2] c. — (Серія «Мій конспект»).

Видання «Мій конспект» — це нова серія посібників, які ставлять на меті надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку. Посібник розрахований на вчителів загальноосвітніх закладів, які працюють у 4 класі за новою навчальною програмою «Інформатика» для учнів 2–4 класів.

Завантажити
Літератра з інформатики для учнів та вчителів 5 класу


Інформатика. 5 клас. Мій конспект. Нова програма

Информатика. 5 класс. Мой конспект. Новая программа
За оновленою програмою, затвердженою Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804 (для учнів, що вивчали інформатику в 2-4 класах).

Видання «Мій конспект» – це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителю в підготовці до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку. Пропонований посібник призначений для вчителів загальноосвітніх установ, які викладають інформатику в 5 класі за оновленою програмою, затвердженою Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804, для учнів, що вивчали інформатику в 2-4 класах.

Завантажити

Електронний конструктор уроку. Інформатика. 5 клас. До нової програми. Версія 3.0

Электронный конструктор урока. Информатика. 5 класс. К новой программе. Версия 3.0

Методичний комп’ютерний посібник:

  • 35 конспектів усіх уроків до курсу «Інформатика. 5 клас» у форматі doc (Microsoft Word)
  • 35 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі ppt (Microsoft PowerPoint)
  • 115 прийомів роботи на уроці, які урізноманітнюють зміст вашого уроку;
  • 441 ілюстрація до курсу.

Завантажити

Хворостова Н. І. Інформатика. 5 клас

Хворостова Н. И. Информатика. 5 класс

(за підручником Й. Я. Ривкінда, Т. І. Лисенко, Л. А. Чернікової, В. В. Шакотька). — Х. : Вид. група «Ос нова», 2013. — 77, [3] c. — (Серія «Мій конспект»).

Завантажити
Волошина О. В. Інформатика. 5 клас

Волошина А.В. Информатика. 5 класс

(за підручником Н. В. Морзе, О. В. Барної, В. П. Вембер, О. Г. Кузьмінської, Н. А. Саражинської). — Х. : Вид. група «Ос нова», 2013. — 77, [3] c. — (Серія «Мій конспект»)

Завантажити

Лещук Р. І., Лещук І. М. Усі уроки інформатики. 5 клас.

Лещук Р.И., Лещук И.М. Все уроки информатики. 5 класс
— Х. : Вид. група «Основа», 2013.— 206, [2] с.

Докладні розробки уроків до вивчення інформатики в 5 класі за програмою загальноосвітньої школи з використанням підручників Морзе Н. В.,Барна О. В., Вембер В. П., Кузьмінська О. Г., Саражинська Н. А. Інформатика. 5 клас та Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В. Інформатика. 5 клас.

Завантажити

Лещук І. М. Кабінет інформатики

Лещук И.М. Кабинет информатики
— Х. : Вид. група «Основа», 2010. — 205, [3] с.

У посібнику зібрано та систематизовано нормативно-правові документи (закони України, укази Президента України, постанови Кабінету Міністрів України, накази Міністерства освіти і науки України, положення, інструктивні листи та ін.), які регламентують роботу кабінету інформатики та інформаційно_комунікаційних технологій. А також зразки документів, що допоможуть привести кабінет у відповідність до Положення про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання, забезпечити дотримання вимог охорони праці та санітарно-гігієнічних норм. Для вчителів інформатики.

Завантажити

4173 Просмотров