Завантажити книги, конспекти уроків, презентації, електронні розробки тощо

Література для вивчення і викладання інформатики в 4 та 5 класі

На цій сторінці наведено список літератри з інформатики для вчителів і учнів 4-5 класів, яку можна завантажити: конспекти уроків, презентації, ілюстрації, розробки з предмету тощо.

.

.


Електронні посібники з інформатики для 4 класу


М. О. Банник. Інформатика. 4 клас

Н. А. Банник. Информатика. 4 класс

— Х. : Вид. група «Основа», 2016. — 78, [2] c. — (Серія «Мій конспект»).

Видання «Мій конспект» — це нова серія посібників, які ставлять на меті надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку. Посібник розрахований на вчителів загальноосвітніх закладів, які працюють у 4 класі за новою навчальною програмою «Інформатика» для учнів 2–4 класів.

Завантажити

Ломаковська Г. В. Інформатика, 4 клас

Ломаковська Г. В. Інформатика, 4 клас

 • Автор: Ломаковська Г. В.
 • Видавництво: Видавничий дім “Освіта”
 • Мова: Українська
 • Обкладинка: Тверда
 • Кількість сторінок: 176

Підручник «Інформатика, 4 клас» створений згідно з програмою з інформатики для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів і є концептуальним продовженням підручників з курсу «Сходинки до інформатики», що вивчався в 2 і 3 класах. Підручник структуровано за тематичним принципом, в кожному пункті викладено теоретичний матеріал, практичне завдання для роботи за комп’ютером та запитання і завдання. Використання вже знайомих з підручників для 2 та 3 класу персонажів та вдало дібраний ілюстративний матеріал полегшує засвоєння нової інформації. Наявність великої кількості логічних завдань різного типу сприятиме розвитку логічного мислення, кмітливості та підтримання інтересу до предмета.

Придбати

Морзе Н. В. Інформатика, 4 клас

Морзе Н. В. Інформатика, 4 клас

 • Автор: Морзе Н. В.
 • Видавництво: Видавничий дім “Освіта”
 • Мова: Українська
 • Обкладинка: Тверда
 • Кількість сторінок: 192

Підручник «Інформатика, 4 клас» відповідає програмі з інформатики для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Навчальний матеріал викладений в цікавій, доступній формі, спрямований на розвиток творчих здібностей, логічного мислення, кмітливості та навичок самоосвіти. Запропоновані рубрики («Вивчаємо», «Діємо», «Досліджуємо», «Обговорюємо», «Працюємо в парах» тощо) зроблять навчання цікавим. Використання графічних схем сприятиме засвоєнню нового матеріалу та узагальненню вивченого. Виконання цікавих практичних завдань сприятиме підтриманню інтересу до предмета.

Придбати
Літератра з інформатики для учнів та вчителів 5 класу


Бондаренко О. О. Календарно-тематичний план. Інформатика. 5 клас

Бондаренко О. О. КТП Інформатика. 5 клас

 • Автор: Бондаренко О.О., Ластовецький В.В., Пилипчук О.П., Шестопалов Є.А.
 • Видавництво: Ранок
 • Мова: Українська
 • Кількість сторінок: 24

Запропонований календарно-тематичний план розроблено відповідно до навчальної програми з інформатики для 5 класу з урахуванням провідних ідей особистісно орієнтованого і компетентнісного підходів у навчанні.

У посібнику окреслено напрямки формування предметних та ключових компетентностей. Кожен учитель має змогу творчо підійти до реалізації програми, ураховуючи інтереси та рівень підготовки учнів, умови навчання тощо.

Призначений для вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти.

Придбати

Інформатика. 5 клас. Мій конспект. Нова програма

Информатика. 5 класс. Мой конспект. Новая программа
За оновленою програмою, затвердженою Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804 (для учнів, що вивчали інформатику в 2-4 класах).

Видання «Мій конспект» – це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителю в підготовці до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку. Пропонований посібник призначений для вчителів загальноосвітніх установ, які викладають інформатику в 5 класі за оновленою програмою, затвердженою Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804, для учнів, що вивчали інформатику в 2-4 класах.

Завантажити

Електронний конструктор уроку. Інформатика. 5 клас. До нової програми. Версія 3.0

Электронный конструктор урока. Информатика. 5 класс. К новой программе. Версия 3.0

Методичний комп’ютерний посібник:

 • 35 конспектів усіх уроків до курсу «Інформатика. 5 клас» у форматі doc (Microsoft Word)
 • 35 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі ppt (Microsoft PowerPoint)
 • 115 прийомів роботи на уроці, які урізноманітнюють зміст вашого уроку;
 • 441 ілюстрація до курсу.

Завантажити

Хворостова Н. І. Інформатика. 5 клас

Хворостова Н. И. Информатика. 5 класс

(за підручником Й. Я. Ривкінда, Т. І. Лисенко, Л. А. Чернікової, В. В. Шакотька). — Х. : Вид. група «Ос нова», 2013. — 77, [3] c. — (Серія «Мій конспект»).

Завантажити
Волошина О. В. Інформатика. 5 клас

Волошина А.В. Информатика. 5 класс

(за підручником Н. В. Морзе, О. В. Барної, В. П. Вембер, О. Г. Кузьмінської, Н. А. Саражинської). — Х. : Вид. група «Ос нова», 2013. — 77, [3] c. — (Серія «Мій конспект»)

Завантажити

Лещук Р. І., Лещук І. М. Усі уроки інформатики. 5 клас.

Лещук Р.И., Лещук И.М. Все уроки информатики. 5 класс
— Х. : Вид. група «Основа», 2013.— 206, [2] с.

Докладні розробки уроків до вивчення інформатики в 5 класі за програмою загальноосвітньої школи з використанням підручників Морзе Н. В.,Барна О. В., Вембер В. П., Кузьмінська О. Г., Саражинська Н. А. Інформатика. 5 клас та Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В. Інформатика. 5 клас.

Завантажити

Лещук І. М. Кабінет інформатики

Лещук И.М. Кабинет информатики
— Х. : Вид. група «Основа», 2010. — 205, [3] с.

У посібнику зібрано та систематизовано нормативно-правові документи (закони України, укази Президента України, постанови Кабінету Міністрів України, накази Міністерства освіти і науки України, положення, інструктивні листи та ін.), які регламентують роботу кабінету інформатики та інформаційно_комунікаційних технологій. А також зразки документів, що допоможуть привести кабінет у відповідність до Положення про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання, забезпечити дотримання вимог охорони праці та санітарно-гігієнічних норм. Для вчителів інформатики.

Завантажити

3153 Просмотров